To content | To menu | To search

Home › Białe uzębienie

Białe uzębienie

kredyt konsolidacyjny bez bik
Utrata uzębienia to kłopot, który wbrew pozorom ma większy negatywny wpływ na jamę ustną, niż się zdaje. Doprowadza nie tylko do tego, że wyraz twarzy prezentuje się nieatrakcyjnie, ale przede wszystkim zanikają kości szczęki i żuchwy, a posiłek jest bezowocnie rozmiażdżany, przez co wynikają problemy z jedzeniem. Po utracie uzębienia bardzo istotne, aby szybko zdecydować się na wstawienie zamienników. Implanty zębów to pewność przepięknego zrobienia nowych zębów z materiału, które nie wpływa niekorzystnie na organizm człowieka. Polega to na tym, że operacyjnie wprowadza się do szczęki albo żuchwy zamiennik wykonany z tytanu, który po upływie kilku miesięcy od zabiegu zachowuje się jak normalny, niepodrobiony ząb tylko że nie poddaje się próchnicy. Sama implantacja nie jest bolesna, ponieważ przeprowadza się to metodą jak najmniej inwazyjną. To wszystko rzecz jasna po uprzednich badaniach oraz diagnostyce.
Nieważne, czy choremu zabrakło jednego, czy wielu zębów, bo tytanowe zamienniki są najbardziej nowoczesnym sposobem na regenerację braków w jamie ustnej – zajmują miejsce korzenia i przybierają funkcje, jakie powinny następnie pełnić.

Inną drogą na odzyskanie zębów stanowią bezmetalowe wypełnienia z dziedziny protetyki, tzn.

protezy zębowe.

Centrum Stomatologii oferuje fachową opiekę dentystyczną i stworzenie najlepszej jakości protez na zęby.

Wadami zgryzu trudni się zaś odrębna działka, jaką jest ortodoncja.

oferuje fachową terapię także w tym zakresie. Jest ono niezbędne, ponieważ niewłaściwie ułożone uzębienie utrudniają higienę jamy ustnej, umożliwiają pojawienie się ubytków i poważniejszych schorzeń przyzębia. Koniecznie trzeba zważać na to, że wszelkie braki w zębach trzeba jak najszybciej odbudowywać, aby nie doprowadzić do jeszcze gorszego stanu uzębienia. Brak jednego zęba wpływa na formę i funkcjonowanie całej szczęki czy żuchwy. Dbałość o uzębienie stanowi pewność ładnego i silnego uśmiechu. Aby żyć i zjadać posiłki wygodnie, a także z wymaganą społecznie estetycznością,zdecydowanie należy zatroszczyć się o uzębienie..