To content | To menu | To search

Home › Jak spędzimy urlopik w roku 2017

Jak spędzimy urlopik w roku 2017

Wejdź
Sezon letni zbliża się , wobec czego rodacy coraz częściej myślą nad sposobem spędzenia swojego urlopu. Znamy kilka podstawowych sposobów spędzania przez rodaków wakacji.

Poniżej wymieniono najpopularniejsze
1) Bałtyk lub góry w Polsce
Wciąż najpopularniejszy azymut naszych wyjazdów urlopowych.

Nadbałtyckie miasteczka i górskie miasteczka są cały czas chętnie nawiedzane przez familie z dziećmi. W ubiegłym roku miały największe obłożenie odwiedzających od lat, co w opinii wielu obserwatorów jest powiązane z wprowadzeniem przez rząd programu pomocowego 500+. Najczęściej na takie wyjazdy podróżujemy za pomocą pociągu lub własnego samochodu
2) Wycieczki katalogowe
Zwiększającą popularnością cieszą się zagraniczne, zorganizowane wakacje wraz z biurem podróży. Biuro podróży organizuje wtedy transport, rezerwuje ekskluzywny hotel, a gościom pozostaje tylko cieszyć się z darmowego jedzenia i picia w wykupionych restauracjach czy barach. W ofercie zazwyczaj znajdują się też organizowane tripy po okolicy, za które jednak trzeba więcej się wykosztować. Najczęściej wybieranymi kierunkami docelowymi w tej sytuacji są Hellada, Hiszpania,Italia czy Chorwacja.

Poprzez niestabilną sytuację w państwach afrykańskich zmalała chodliwość tego kierunku.

W tym roku biura podróży przewidują niespotykaną liczbę chętnych na zagraniczne podróże.
3) Wczasy u familii
Wielu z nas posiada bliskich w małych miejscowościach, lub w ciekawie zlokalizowanych obszarach i to tamspędza swe urlopy.

Pragniemy uciec od wielkomiejskiego hałasu i gonitwy więc wyjeżdżamy na tereny niezurbanizowanepo to aby wyluzować się i zrelaksować się na łonie przyrody.
4) Wakacje Polaka czyli okres remontów
W dalszym ciągu spore grono osób własny urlop wypoczynkowy spędza napróbach usprawnienia własnych realiów domowych. W trakcie wakacji zmieniamy kolor ścian, wymieniamy posadzkę, czy odrestaurowujemy łazienkę Po urlopie wykorzystanym na takim "relaksie" wracamy do pracy w oczekiwaniu na następny rok i na kolejną okazję do wczasów..
.


Zobacz:
Swego nie znacie – zagraniczne wybieracie czyli wczasy w górach
Wyprawa w nieznane!
Sporo słów o korekcji
Sposób na męską atrakcyjność po 40-tce
W jaki sposób ubierać się każdego dnia? Panie wahają się
Efekty nadwagi