To content | To menu | To search

Home › Podhale i północna pochyłość tatrów

Podhale i północna pochyłość tatrów

Od wielu lat jest wyjątkowo chętnie wybieranym kierunkiem krajoznawczych ekspedycji oraz kuszącym celem dla miłośników aktywnego wypoczynku. Podhale to wyjątkowa kraina, na terenie której czekają na turystów wspaniałe atrakcje. Rewelacyjnie rozwinięta baza noclegowa jest dodatkowym walorem tego regionu.

Efekt? Turystyka ma się tu bardzo szybko.

Co warto zwiedzić w trakcie wycieczki po tym regionie? Na jakie atrakcje należy zwrócić szczególną uwagę? Podhale to przede wszystkim piękne krajobrazy.

W miejscowej scenerii najważniejsze miejsce zajmują imponujące górskie pasma oraz przepiękna dolina Dunajca.

A jakie miasta warto tu odwiedzić? Jednym z ciekawszych ośrodków turystycznych w tej części Polski jest Nowy Targ.

Doskonała baza noclegowa i korzystne połączenia to najważniejsze sprawy, które docenili zaglądający tutaj goście. Dla wielu miłośników podróży to miasto jest rewelacyjnym punktem początkowym dla niejednej wycieczki po okolicy.

Podhale kusi również tak znanym miejscem, jak Zakopane.

Zimowa stolica Polski to ciekawe perełki architektury oraz pobliskie Tatry. Wycieczki po tych górach każdemu piechurowi dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń. Podhale to także ciekawa oferta dla mniej aktywnych turystów.

Atrakcyjnym kierunkiem wycieczki będzie Gubałówka, wielką popularnością cieszą się też wycieczki krajoznawcze po najciekawszych miejscowościach Podhala.

Dębno Podhalańskie lub Łopuszna - oto wybrane miejsca, które kuszą turystów ciekawymi zabytkami. Podhale to wyjątkowe atrakcje o charakterze przyrodniczym oraz piękne krajobrazy. To również bezcenne skarby sztuki góralskiej, z którymi na pewno warto się zapoznać podczas poznawania tej wspaniałej krainy..
Autor: Pakowarki termokurczliwe

Zobacz:
Kupno podzespołów do auta
Jak przygotować się na rozwód?
Nowe przepisy o kasie fiskalnej